Ron Dennis zapowiedział swoim kierowcom, że na nadchodzące GP Australii zespół przygotuje dla nich jeszcze szybsze bolidy.
Szef teamu zapowiedział, że Kimi Raikkonen i Juan Pablo Montoya mogą liczyć na istotne poprawki w samochodach, które planowane są już od jakiegoś czasu."Bardzo zachęcająco brzmi to, co sobie zaplanowaliśmy. Mamy plan bycia coraz mocniejszym zespołem, z wyścigu na wyścig coś poprawiać"
Zmiany owe mają dotyczyć głównie silników - Dennisowi zależy na ich wzmocnieniu, a także na dopracowaniu trwałości. Przyspieszenie tej decyzji spowodował zapewne dzisiejszy, nieszczególnie udany wyścig w Malezji - mimo optymistycznych zapowiedzi po wczorajszych kwalifikacjach. Kimi Raikkonen nie zdołał ukończyć nawet pierwszego okrążenia - już na pierwszym zakręcie Fin miał problemy z opanowaniem samochodu i ukończył wyścig na poboczu, Juan Pablo Montoya natomiast finiszował na czwartej pozycji, z niemal 40 sekundami strat do zwycięskiego bolidu.
Źródło: f1-live.com
19.03.2006 13:33
0
Mam nadzieje ze to prawda kwalifikacje to nie wszystko a fakt ze bolidy sa slabe bylo tez widac w zeszlym sezonie.Wierze ze kimi jest bardzo dobry ale jak ma to pokazac jak ma slaby bolid.Wierze ze teraz bedzie mistrzem
19.03.2006 13:34
0
Mam nadzieje ze to prawda kwalifikacje to nie wszystko a fakt ze bolidy sa slabe bylo tez widac w zeszlym sezonie.Wierze ze kimi jest bardzo dobry ale jak ma to pokazac jak ma slaby bolid.Wierze ze teraz bedzie mistrzem
19.03.2006 13:42
0
przepraszam mam takie pytanie, kimi raikkonen dzisiaj zakończył wyścig przed czasem to został sklasyfikowany czy nie, bo nie wiem czy to sie odnosi do kwalifikacji czy wyscigu, obstawiłem to w bukmacherce i nie wiem czy weszło z góry dzięki za odpowiedzi
19.03.2006 15:30
0
Mysle ze jest juz troche za pozno na jakies znaczace zmiany,przeciez miedzy sezonami kazdz team wlozl duzo pracy i jeszcze wiecej pieniedzy w przgotowania do kolejnych GP.
19.03.2006 15:36
0
Mysle ze na jakies znaczace zmiany jest juz troche za pozno. Przeciez teamy wlozyly przed sezonem mnostwo pracy i jeszcze wiecej pieniedzy na przgotowania do kolejnych GP i teraz powinno to prznosic zamiezone cele
19.03.2006 17:28
0
Kimi juz dawno pokazal klase, ale w tym sezonie ma pecha, licze ze bolidy zaczna sprawnie dzialac i bedziemy mieli piekne widowisko
19.03.2006 17:57
0
Mam nadzieje ze kimiemu dopisze wreszcie szczęście. JPM miał całkiem niezły początek sezonu.
19.03.2006 18:32
0
Niech pokarzą co umieją
19.03.2006 18:44
0
gdyby nie defekt bolidu raikkonena to miał by duże szanse na zwycięstwo
19.03.2006 20:10
0
w koncu problemy Raikkonena musza sie skonczyc, predzej czy pozniej zacznie wygrywac. oby jednak nie stalo sie to za pozno jak w zeszlym roku, kiedy praktycznie szanse na mistrzostwo stracil w pierwszej czesci szonu.
19.03.2006 20:15
0
mclaren jest dobry ale potrzebny im jeszcze lepszy silnik i to wszystko bo innaczej se nieporadza zwłaszcza ze przeciwnicy sa silni
20.03.2006 04:45
0
Kimi po raz kolejny mial pecha. Montoya przyzwoicie. Ciekawe kto z Was widzial, ze Montoya stracil lewe lusterko w wyscigu?
20.03.2006 13:19
0
Wlasnie - jak mu to sie to udalo ?? Tomek
30.03.2006 16:00
0
Trzeba mieć nadzieję że szybko uporają sie z problemami i przygotują perfekcyjnie bolid do GP Australi
Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!
zarejestruj się